Novinky

15.04.2012
Zápas první s druhým zvládl lépe tým z Kobeřic
SK Komárov vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 0:1 (0:1)

V Sobotu po obědě dorazil do Komárova lídr soutěže z Kobeřic. Obě mužstva dělil v tabulce rozdíl čtyř bodů. Pokud chtěli  Komárovští hráči pomýšlet na čelo tabulky, museli jednoznačně vyhrát. Týmy nastoupily v kompletních sestavách. Začátek utkání patřil hostům z Kobeřic. Ti domácí tým zaskočili svou rychlou a kombinační hrou. V 5. minutě přišla jejich první gólová šance. Po sérii narážeček se hostující hráč ocitl sám před brankářem Komárova. Ten včasným vyběhnutím a skokem pod nohy tuto šanci nadvakrát zlikvidoval. Hosté hýřili aktivitou a domácí takřka k ničemu nepouštěli. Avšak většina jejich šancí skončila u šestnáctky domácích a byl to boj spíše na středu hřiště. V 15. minutě se řítil na hostujícího brankáře domácí útočník Radovan Hypš. Hostující brankář vyběhl a srazil jej kolenem. Píšťalka hlavního rozhodčího ku podivu všech, zůstala němá. O pět minut později  se dostal k odraženému míči komárovský obránce Lindovský. Na kraji vápna napálil balón z voleje, který již mířil do branky. Včas zastoupil brankáře hostí obránce a nohou vykopl balón na rohový kop.  Z následného rohového kopu se již nic neurodilo. Ve 25. Minutě byl těsně před šestnáctkou faulován kobeřický hráč. Domácí postavili zeď a hostující hráč domácí branku pouze přestřelil. Běžela 30. minuta utkání a komárovští zahrávali z pravé strany standartní situaci. Srubek poslal dlouhý balón až do hostujícího vápna. Tam si nerozuměli hostující stopér s brankářem a jen stěží vytlačili míč na rohový kop. O deset minut později se již měnilo skóre utkání. Přišel dlouhý balón, který přeskočil na půlce hřiště domácí obránce.  Pavel Lyko byl stíhán hostujícím útočníkem. Domácí brankář vyběhl na kraj vápna s cílem hrát balón. Hostující útočník se jej snažil přehlavičkovat, ale ten rukou balón vyrazil nešťastně před sebe, kde byl nekrytý Kobeřický útočník. Ten balón vystřelil kolem brankáře Komárova Pelce a otevřel skóre utkání (0:1). První poločas vyhráli hosté. Začátek druhého poločasu se nesl v duchu toho prvního. Tedy opatrnost na obou stranách. Hra se částečně vyrovnala a byly to později domácí hráči, kteří měli více míč na svých kopačkách. V 55. Minutě přišel další brejk hostů. Z pravé strany se řítil na domácí branku kobeřický hráč. Komárovský brankář Pelc mu znovu zmenšil úhel. Hostující útočník stíhány domácím obráncem Bubíkem napálil míč pouze do domácího brankáře. Domácí nechtěli zůstat po zadu. Stále více byly na kobeřické polovině, avšak jejich šance končili pouze u hostujících vysokých obránců, kteří pracovali opravdu bezchybně. Když už se hosté vymanili ze své poloviny vždy poslali dlouhý balón a bylo z toho nebezpečno na druhé straně. V 70. minutě zahrávali z pravé strany standartní situaci. Dlouhý balón na zadní tyč vyboxoval domácí brankář na autové vhazování. O dvě minuty později, dostali výhodu další standartní situace hosté. Tentokrát z levé strany šestnáctky. Hostující exekutor tvrdou střelou balón zatočil na přední tyč a domácí brankář měl štěstí, že míč šel těsně mimo jeho branku. V 76. Minutě přišla další velká šance domácích. Rychlík Lukáš Krkoška se prokličkoval z pravé strany, až před hostující branku. Tam dal balón pod sebe a při střeleckém pokusu byl evidentně sražen Michal Hřivnáč na svého spoluhráče Erbana. Píšťalka hlavního arbitra zůstala znovu němá. V 85. minutě byl před vápnem hostí faulován domácí Tůma. Rozhodčí znovu nepískal a nakonec situaci vyhodnotil faulem na druhou stranu. Domácí hráči se již do závěrečného tlaku nedokázali dostat. Hosté z Kobeřic si tedy z Komárovské půdy odvážejí velmi důležité a cenné vítězství. Kobeřičtí hráči, tak zřejmě udělali důležitý krok za postupem a odskočili Komárovským hráčům již na sedm bodů. Příští utkání odehrají hráči Komárova, již tuto sobotu na domácí půdě. Soupeřem jim bude celek TJ Sokol Štěpánkovice „B“.

Rozhodčí: Bukovský J.

Sestava SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko (70. Kořínek D.), Bubík, Lindovský – Novák J, Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Hypš (46. Erban), Krkoška L.

krtek

12.04.2012
V dalším kole přivítáme vedoucí tým soutěže TJ Sokol Kobeřice B
Čeká nás souboj první s druhým. Do komárova přijede další z horkých kandidátu na postup TJ Sokol Kobeřice „B“. Bude se zřejmě jednat o šlágr kola, neboť Komárov okupuje druhou příčku, právě za prvními Kobeřicemi. Komárov v minulém kole prohrál na hříšti Budišovic 2:1 a tím pádem se náš soupeř vzdálil na rozdíl čtyř bodů. Pokud naši hráči chtějí pomýšlet na postupové ambice, musejí svého soupeře porazit.  Naši hráči mají náskok před třetími Štěpánkovicemi tři body a na čtvrté Sudice čtyři body.

Podzimní duel: naši hráči podlehli svému soupeři na podzim 5:1. K utkání nastoupili komárovští  hráči ve značně okleštěné sestavě. Navíc ve třetí minutě byl vyloučen komárovský obránce Jan Novák a hráči měli další nemalé starosti. Dlouho se drželi a branku inkasovali, až před koncem prvního poločasu. Po této brance se navíc zranil hostůjící brankář, jež si natáhl při jednom ze zákroků vazy v kotníku. Druhý gól přidaly Kobeřice z pokutového kopu. To už hostující brankář vzdal a do branky šel hráč z pole Jan Smolek. Nutno podotknout, že za další inkasované branky nemohl. Komárovští se prosadili, až v závěru utkání kdy přihrávku Radima Pavely sklepl patou do domácí svatyně útočník Jakub Erban.
Komárov by měl k duelu vyběhnout v kompletní sestavě. V týdnu si poranil kotník Tomáš Bubík, ale poslední zprávy zněly pozitivně a měl by být k utkání připraven. Utkání má výkop tuto sobotu 14.4. ve 13:30 hodin a řídit jej bude pan Josef Bukovský.

Podzimní duel: TJ Sokol Kobeřice „B“ – SK Komárov 5:1 (1:0)

Poslední utkání soupeře:  TJ Sokol Kobeřice „B“ – TJ Sokol Štěpánkovice „B“ 7:2 (3:2)

Poslední utkání  Komárova: TJ Sokol Budišovice – SK Komárov  2:1 (0:1)

Sestava posledního utkání:
SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko, Bubík, Lindovský – Novák J, Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Hypš, Erban.

Všichni příznivci komárovské kopané jsou srdečně zváni.

krtek

11.04.2012
Spanilá jízda skončila. Zastavil nás tým z nedalekých Budišovic.
TJ Sokol Budišovice vs. SK Komárov 2:1 (0:1)

Report utkání: Deset kol bez porážky, taková byla bilance komárovských fotbalistů před nedělním duelem v Budišovicích. Komárov přijel do Budišovic pouze bez sourozenců Krkošků, jež zužovaly zdravotní problémy. Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo. Jednak se museli vyrovnat Komárovští hráči s úzkým a krátkým hřištěm a také s mrazivým počasím, které v ten den panovalo. Úvod utkání přinesl vzájemné oťukávání na obou stranách. V první vážnější příležitosti se ocitl, až v 15. minutě komárovský Hypš. Z levé strany se prodral, až k zakončení. Jeho střela neměla patřičné parametry a míč skončil vedle domácí svatyně. Domácí Budišovice nezůstaly pozadu a snažily se co nejvíce tlačit před hostující obranu. Ta byla pozorná. Snad jen na jedinou střelu, jež minula pravou tyčku brankáře hostí. Ve 20. minutě přišel dlouhý výkop budišovického brankáře. Míč přeskočil přes hostujícího obránce a domácí útočník se ocitl v tváři tvář s brankářem Komárova. Ten včasným vyběhnutím zmenšil úhel a míč kolenem vyrazil. Běžela 30. minuta utkání a agilní Radovan  Hypš se ocitl v další vážnější příležitostí hostů. Míč si zpracoval na pravé straně šestnáctky. Pěkně z voleje vystřelil a balón jen těsně líznul břevno domácí branky. Budišovice po této šanci nechtěli zůstat pozadu a znovu zatlačily komárovské před jejich branku. Ve 38. minutě se dral před brankáře Pelce domácí útočník. Poslal z pravé strany centr, jež hostující brankář konečký prstů jen přizvedl a nastal velký závar před brankou Komárova. Na brankové čáře musel zasahovat Jan Novák. Ten odkopl balón tak, že se stočil na rohový kop a po nedorozumění hostujících obránců se tak naskytla další příležitost pro domácí. Dobře kopnutý rohový kop prolétl, až na zadní tyč, kdy hostující obránci neuhlídali jednoho z domácích a ten napálil míč do břevna. Při hostech nyní stálo velké štěstí. Jako by platilo staré pořekadlo nedáš, dostaneš. Běžela 41. minuta utkání a hosté po kombinaci před vápnem vstřelili úvodní branku utkání. Jan Novák se prodral, až na okraj šestnáctky. Svou střelu otřel o nohu spoluhráče Jakuba Erbana, ten změnil její směr a poslal Komárov do vedení (0:1). Komárov jakoby tento gól nakopl a nepustil domácí takřka do poločasu z jejich poloviny. Těsně před poločasem se po nedorozumění domácích dostal k další brankové příležitosti Jakub Erban, když sebral míč z kopačky domácího brankáře a mohl se z boku pokusit zakončit. V tuto chvíli však nepochopitelně ukončil první poločas hlavní arbitr. Druhý poločas probíhal ve znamení toho prvního. Jednalo se spíše o boj ve středu hřiště. Přišla 65. minuta utkání a autové vhazování domácích. Míč prolétl až k nekrytému hráči budišovic, který tvrdou přízemní ranou vyrovnal (1:1). Komárov přestal po této brance úplně hrát a domácí byly při chuti. Na branku hostí se valil jeden útok za druhým. V 68. minutě pořádně zabrnkal na nervy svých spoluhráčů brankář Pelc. Když tečovanou střelu chtěl chytit do náruče. Ta mu však vyklouzla a stočila se na jeho levou tyč. Míč pak stihl zachytit  a v klidu uklidit do bezpečí. O dvě minuty později se však domácí již dočkali. Dlouhý nákop přeskočil obránce Tůmu, jeho spoluhráč Pavel Lyko nedokázal skákavý balón zkrotit a domácí útočník běžel sám na brankáře Komárova. Udělal mu kličku a s přehledem rozvlnil síť komárovské branky (2:1). Do konce utkání to byl již takový boj bez vyložených šancí na obou stranách. Komárov chtěl vyrovnat, ale protože si nevypracoval žádnou velkou šanci, proto skončilo utkání 2:1 pro domácí Budišovice. Komárov tak padl po deseti soutěžních utkání. V dalším kole přivíta Komárov na svém hřišti tým TJ Sokol Kobeřice „B“.

Branka Komárova: 41. Erban J.
Rozhodčí: Banetka A.

Sestava:

krtek

03.04.2012
Komárov po velké bitvě, získal další cenné body.
SK Komárov vs. TJ Sokol Sudice 2:0 (1:0)

Šlágr kola mezi  Komárovem a Sudicemi začalo se čtyřiceti minutovým zpožděním. Nejprve se nepodařilo včas vytisknout zápis o utkání a když už to vypadalo, že se začne hrát nastala další situace ohledně domácího Lukáše Kerlína. Ten neměl v Komárově platnou registraci, tudiž nemohl nastoupit. Se zpožděním utkání nesouhlasilo mužstvo Sudic a tak vše musel rozlousknout hlavní sudí Tomeš. Komárov se ukázal před domácími příznivci v nových dresech. Do utkání  nastoupil bez potrestaného brankáře Pelce a nemocného Hřivnáče. V brance Komárova se po delší odmlce ukázal Karel Kunz. Pozdní začátek utkání paradoxně pomohl hostům. Již těsně po rozehrávce si nerozuměli domácí stopeři Tůma s Lykem a  hostující útočník si to mířil sám na domácí branku. Brankář domácích Kunz mu zmenšil střelecký úhel a konečky prstů vytlačil balón na rohový kop. Poté se hra vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu hřiště. Ve 20. minutě přišel zřejmě zlomový okamžik utkání. Sudický obránce Kryštof nejprve fauloval Lukáše Krkošku, když mu dal nesportovně pěstí pod žebra. Tohle zůstalo „pouze“ u žluté karty. Domácí měli alespoň výhodu rohového kopu. Ten rozehrál Bartusek. Ovšem než míč doletěl, až k brance Sudic inkasoval Tomáš Krkoška pěstí do obličeje od zmíňovaného hráče. Následovala červená karta a pokutový kop pro domácí. K němu se postavil domácí kapitán Josef Srubek a s přehledem jej proměnil  (1:0). Hosté i v deseti lidech byly aktivní a stále více se tlačili na komárovskou polovinu. Ve 30. minutě musel předvést jeden ze svých zákroků Karel Kunz. Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce sudický útočník. Tvrdě zakončil, ale domácí brankář vytěsnil míč na rohový kop. O deset minut později odcentroval z levé strany Tomáš Krkoška. Na šestnáctce předběhl Bartusek jednoho ze sudických obránců a vypadalo to na 100% šanci. Jenomže Bartusek špatně míč zpracoval a ten mu odskočil, až k hostujícímu brankáři.  První poločas tedy skončil vítězstvím domácích (1:0). Do druhého poločasu vletěli znovu hosté. Jenomže jejich akce se nedostala dál, jak na hranici šestnáctky. A když už se míč dostal dál, jak na hranici šestnáctky v brance Komárova stal pozorný Kunz. Průběh druhého poločasu narušil silný déšť a na kopačkách obou týmu se urodilo mnoho nepřesností. Za zmínku snad stojí příležitost domácího hráče Rohovského. Ten se po jednom z centrů ocitl zcela sám před Sudickým brankářem. Na místo toho, aby zvýšil náskok domácích, jakoby se šance zalekl a branku nepochopitelně překopl. Jeho místo poté zaujmul Radovan Hypš a aktivita v útoku domácích byla znát. V 88. minutě se Hypš probíjel do šance. Při střelbě byl na okraji šestnáctky faulován. Hosté dlouho protestovali, ale nebylo jim to nic platné. Míč si znovu postavil domácí kapitán Srubek a parádním angličanem zvýšil na 2:0 pro Komárov. Utkání se poté již z povinnosti dohrávalo a domácí Komárov si připsal další tři body a desáté utkání v řadě bez porážky. V dalším kole zajíždí svěřenci Prokeše do Budišovic.

Branky Komárova: 20. Srubek z pen., 88. Srubek

ČK: 20.Kryštof (Sudice)

Rozhodčí: Tomeš V.

Sestava SK Komárov: Kunz – Tůma, Lyko, Bubík, Lindovský – T.Krkoška, Srubek, Novák J.,  Bartusek – Rohovský, L. Krkoška.

krtek

28.03.2012
Do Komárova přijede čtvrtý celek tabulky TJ Sokol Sudice
Jednoznačný šlágr kola. Tak by se dalo nazvat utkání mezi SK Komárov vs. TJ Sokol Sudice. Domácí tým okupuje třetí místo tabulky, kde má čtyřbodový náskok před svým čtvrtým pronásledovatelem. Pokud by komárovští hráči zvítězili, prodloužili by svou vítěznou šňůru již na 10 soutěžních utkání v řadě. Navíc by se odtrhli společně s béčkem Štěpánkovic a Kobeřic. Jejich náskok by činil již 7 bodů na své pronásledovatele. V případě prohry by se tabulka řádně zamotala, ale jen v případě zaváhání jak Štěpánkovic, tak i Kobeřic.
Podzimní duel:
Domácí hráči mají před sebou výzvu. Navíc mají soupeři co vracet. Neboť na podzim skončilo utkání ve prospěch hostujících Sudic a to v poměru 2:0. Komárov se dlouho držel, dokonce mohl jít do vedení, když šel sám na branku Radovan Hypš. Obhodil brankáře, byl faulován a míč mířil již do opuštěné domácí branky. Sudický obránce však stihl míč vykopnout z brankové čáry. Komárovští nakonec domácím podlehli. A to hlavně díky dvěma hrubkám v závěru, kdy nejprve v 85. Minutě propadl Gilík a domácí hráč šel sám na brankáře Komárova a samostatný únik proměnil. V 90. Minutě dílo zkázy dokonal vlastním gólem Pavel Anděl. Za zmínku snad ještě stojí neproměněná penalta hráčů Sudic.
Komárov bude postrádat svého distancovaného brankáře Pelce, jenž obdržel v minulém kole červenou kartu. Tím pádem stop i na jedno utkání. Dále zřejmě Michala Hřivnáče, kterého v týdnu skolila angína. Naopak k dispozici by měl být, jak Radovan Hypš, tak Honza Novák. Uvidíme, jaká sestava dostane příležitost nyní. Utkání má výkop již tuto sobotu 31.3.2012 a to ve 13:30 hodin.
Podzimní duel: TJ Sokol Sudice – SK Komárov 2:0 (0:0)
Poslední utkání soupeře: TJ Sokol Sudice – TJ Sokol Kobeřice „B“ 0:1
Poslední utkání Komárova: Dobroslavice – SK Komárov 1:2 (0:1)

SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko, Bubík, Lindovský (89. Krkoška T.) – Erban (18. Blažek), Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Rohovský, Krkoška L. (92. Kořínek).

krtek

26.03.2012
Komárov přežil dlouhé oslabení a v Dobroslavicích zaslouženě zvítězil
Dobroslavice vs. SK Komárov 1:2 (0:1)

Report utkání:
Ke svému prvnímu jarnímu utkání, zamířili muži SK Komárov do Dobroslavic. Čekalo se, co v utkání předvedou, protože v přípravném období se jim příliš nedařilo, když nezískali ani jednu výhru. Vedení se povedlo přivést tři kvalitní fotbalisty. Honzu Rohovského z Velkých Hoštic, ještě nedávno hrajícího hokejistu Radka Tůmu a v neposlední řadě Michala Hřivnáče, jenž se vrátil předčasně z hostování na vlastní žádost. (Velké Hoštice.) Tým naopak opustil Radim Pavela (host. Palhanec) a zřejmě i Pavel Anděl (ukončil činnost.) Do utkání bylo tedy připraveno 16 hráčů. Chyběl pouze závodník Jan Novák a nezvěstný Radovan Hypš. Do zápasu vstoupili lépe komárovští hráči, jenž domácí zatlačili na jejich polovině. Domácí se de facto nedostali prvních pět minut z vlastní poloviny. V 5 minutě zahrávali hosté rohový kop. Jmenovitě Bartusek poslal pěkný centr až na zadní tyč, kde našel zcela osamoceného stopera Radka Tůmu a ten hlavou otevřel skóre 0:1. Hosté byli stále natlačeni na domácí polovině a měli územní převahu. Především Hřivnáč hýřil aktivitou a balóny pěkně rozdával. V 15. minutě přišel nepochopitelný zkrat komárovského brankáře. Dobroslavičtí nakopli balón, až za hostující obranu. Brankář Pelc si pro něj výběhl stím, že ho odkopne. V poslední chvíli se však rozmyslel a zahrál rukou mimo pokutové území. Rozhodčí  Doleží mu ukázal červenou kartu. Do branky se postavil prozatím nejlepší střelec týmu v podzimní části Jan Lindovský. Čelil přímému kopu, avšak neměl s ním žádnou práci. O tři minuty později přišlo střídání. Ze hry byl stažen Jakub Erban a do branky šel druhý brankář Ondřej Blažek. Honza Lindovský šel zpět do obrany. Ve 25. minutě utekl všem od lajny Rohovský. Z boku běžel sám na domácího brankáře. Ten vyběhl a zmenšil mu úhel.   Komárovský hráč se však ukvapil a poslal míč mimo 3 tyče. Domácí se osmělili, až ve 35. minutě, kdy Komárov zatlačili na chvilku na jejich polovině. Ovšem vše tak překombinovali, až z toho byl protiútok a na druhé straně předložil Lukáš Krkoška míč Janu Rohovskému. Ten obstřelil gólmana Dobroslavic,  ovšem branka nebyla uznána pro údajný ofsajd. Výsledkem 0:1 pro Komárov, tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu šli naši hráči s jasným cílem. Ubránit výsledek a pokusit se vstřelit ještě pojišťující branku. Domácí však byly z kraje aktivnější a stále více ohrožovali hostujícího brankáře Blažka. Ten byl však pozorný. V 60. minutě šli domácí do přečíslení. Dobroslavický útočník dostal dlouhý balón, až za Komárovskou obranu míč si zpracoval u postranní čáry a běžel z boku na hostujícího brankaře. Ten zachoval chladnou hlavu a s klidem míč vyrazil na rohový kop. Z toho však domácí nic nevytěžili. O pět minut později doslova smetl na kraji šestnáctky Pavel Lyko dobroslavického hráče, když jej zatáhl za dres, že ho doslova zahodil. Ten mohl být rád, že se to obešlo bez druhé žluté karty. Domácí měli velkou příležitost k vyrovnání. Centrovaný míč však hostující brankář vyrazil a obrana ho uklidila do bezpečí. Přišla 70. Minuta utkání jeden z domácích obránců zahrál ve svém pokutovém území rukou a sudí Doleží ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil komárovský kapitán Josef Srubek a s přehledem jej proměnil 0:2. V 75. Minutě se už dočkali i domácí hráči. Po kombinaci v pokutovém území hostů jej domácí útočník uklidil do pravého horního rohu Blažkovi svatyně 1:2. Pro Komárov tak začala krušná patnáctiminutovka. Domácí byli aktivní do útoku a unavené hosty začali přehrávat. V 85. Minutě mohlo být vyrovnáno. Domácí hráč utekl po pravé straně. Upaloval sám na brankáře Blažka. Při hostech však stálo potřebné štěstí, když míč skončil po tvrdé ráně na břevně komárovské branky. Z následné dorážky se nic neurodilo, neboť hostující obrana hrála velmi dobře a míč znovu uklidila do bezpečí. Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a tak si komárovští hráči odvážejí vydřené, ale zasloužené 3 body. Všichni hráči si za vydřené vítězství zaslouží uznání, neboť 75. minut museli hrát pouze v deseti lidech i tak dokázali vstřelit branku a nakonec výsledek udržet a vyhrát. V neposlední řadě je třeba také poděkovat všem našim fanouškům a hlavně rodinně Tomáše Bubika, která se opět sešla v hojném počtu.

Branky Komárova: 5. Tůma R., 70. Srubek J. z pen.
Rozhodčí: Doleží J.
ČK: 15. Pelc

Sestava:
SK Komárov: Pelc – Tůma, Lyko, Bubík, Lindovský (89. Krkoška T.) – Erban (18.Blažek), Srubek, Hřivnáč, Bartusek – Rohovský, L. Krkoška (92. Kořínek).

krtek

17.01.2012
Ples fotbalistů
ples
2. SCHŮZE K PLESU (16.1.2012)
Zúčastnění: Novák, Smolíček, Smolíčková, Hřivnáč, Kerlin, Šubert, Lýko, Žůrková, Krkoška, Chodurová, Lindovský, Bubík, Pelc, Wedlich, Janeček, Kinnert
Chyběli: Srubek, Erban, Sklepková, Meixnerová, Bartusek, Novák B.
Lidí v organizaci: 20

Úkoly jednotlivých stanovišť k plesu:

ŠATNA + VSTUP
•    zajistit přivítání (perníčky 100x, slivka cca 2 litry, kytka??), zajistit šatnové lístky (mimo železných z Orlovny – cca 150)
•    obleky, úroveň, STŘÍZLIVOST!!! (rizikové pracoviště)
•    posunout si vstup

BAR
•    objednat nealko týden před plesem, dále chlast – domluvit se na sortimentu – nacenit + vytisknout nabídku
•    vína B + Č 0,7 litru (možná zajistím z Moravy ze sklepa), 2-3 čisté, 3 sladké, 1 whiskey,, ledy, pomeranče, citrony, brčka, chipsy apod.,
•    2 bečky piva, výčep
•    zajistit sklo – výhradně vše ve skle!
•    oblečení alespoň košile, poté dresy??

KUCHYŇ
•    sepsat si vše potřebné k vaření, zajistit nákup a lidi na vaření v pátek 17.2.
•    zjistit možnosti kuchyně v Orlově, talíře, příbory (počty)
•    vytisknout si nabídku kuchyně s časem výdeje guláše

PROGRAM
•    přislíben program: Africké bubny, barmanská fire show
•    dále soutěže: 2 – 3, o ceny
•    zajistit si dresy fotbalového a hokejového rozhodčí, ze začátku obleky
•    STŘÍZLIVOST!!! (rizikové pracoviště)

TOMBOLA
•    zajistit lístky do tomboly: 7x čísla 1-200, různé barvy, popř. orazítkovat
•    dále nakoupit balicí papíry, celofány, lepicí pásky, stužky, kolíčky, tácky
•    orientačně sepisovat ceny na papír
•    do 5. 2. donosit co nejvíce cen, připomínám každý svou cenu + ceny sponzorů – možnost vytisknutí sponzorství na stoly, ke vstupu, k tombole, na bar!!!
•    potřebujeme 200 cen!!!

DÁLE
•    týden před plesem poslední dolaďovací schůze všech organizátorů
•    v sobotu 18.2. v 10°° příprava sálu, balení tomboly, …, neděle ráno úklid + popravky
•    na poslední schůzi se domluvíme na výzdobě sálu
•    oslovit známé k prodání lístků!!!

krki

12.12.2011
1. schůze: PLES FOTBALISTŮ 2012 (4.12.2011)
zúčastnění: Novák Jan, Novák Břetislav, Hřivnáč Michal, Matýsek David, Lyko Pavel, Bartusek Ondřej, Smolek Jan, Janeček Zdeněk, Lindovský Jan, Pelc Petr

Novák Jan – plakáty
•    lístky za 200,-Kč (v ceně guláš, pozornost: kytička, perník, slíva??)
•    výdej jídel do určité hodiny (11:30, 00:00)
•    na lístky a plakáty vše napsat, ústřižek na guláš, čísla lístků, tel. číslo na Břeťu

ŠATNA: Srubek Josef, Krkoška Lukáš, Lyko Pavel

VSTUP: Wedlich Martin, Kinnert Daniel

BAR: Novák Jan, Smolek Jan, Míša Horváthová, Šubert Michal, Jakub Erban, Lukáš Kerlin
•    max 2 bečky piva
•    ošefovat sklo
•    Pavel nealko (napsat seznam)

KUCHYŇ: Lindovský Jan, Hřivnáč Michal, Bartusek Ondřej, Bubík Tomáš

UVADĚČI – PROGRAM: Pelc Petr, Novák Břetislav
•    dresy rozhodčích – hokejový a fotbalový

TOMBOLA: Žůrková Nikol, Sklepková Tereza, Meixnerová Martina, Chodurová Veronika, Kořínek Daniel, ???
•    lístek za 10,-Kč
•    cca 1000 lístků, 5 druhů barev, vše orazítkovat
•    lístky na označení cen + lístky na tombolu
•    balení tomboly: celofán, stužky, lepicí páska, kolíčky na prádlo
•    seznam cen tomboly na stoly – vytisknout podle čísel

DOROST: sbírání skla, talířů, rychlé spojky

KAPELA: Bublina (oficiální název???), cena 5 – 6 tis.
Balco – africké bubny – vystoupení ???

MOTIVACE PRO NÁS: soustředění, dresy Celtic Glasgow

DALŠÍ:
•    zjistit cenu pronájmu
•    nosit postupně věci do tomboly do kabiny kdykoli
•    příští schůze v lednu, poslední před plesem týden
•    každý krom sponzorských cen přispěje jednou cenou do tomboly v libovolné hodnotě (vhodné dary, které se doma nehodí, popř. koupit)

krki

29.11.2011
Upozornění pro hráče SK. Sraz je v neděli ve 14:30 hodin na hřišti.

Protože tréninky v hale budou od ledna, tak je třeba udělat sraz již dříve. Sraz bude tuto neděli na hřišti ve 14:30 hodin. Pokud nám bude počasí přát, tak si zahrajeme fotbálek. Je třeba vyzkoušet teplákovky a potom se domluvit ohledně plesu. Prosím všechny hráče "A" týmu o dostavení. PS. Neberte tento sraz na lehkou váhu, protože čas nám neskutečně letí kupředu. :-(